top of page
Çatı Yeşil Sarmaşık

HAKKIMIZDA

Miva Garden;

Peyzaj Yüksek Mimari Mediha Çağlı tarafından kurulan Miva Garden, İzmir, Aydın, Manisa illerinin çeşitli ilçelerinde uygulanmış ve devam eden 100'den fazla projesi bulunmaktadır. 

Bağlılık. Özveri. Mükemmeliyet.

Miva Garden olarak işimizin bütünsel bir sürecin parçası; müşteri, peyzaj uzmanı ve peyzajı yapılacak mekan arasındaki yaratıcı bir ilişkinin ürünü olduğuna inanıyoruz. Müşterilerimizle birlikte çalışıyor, ayrıntılara gösterdiğimiz özen ve sıkı çalışma tutkumuzla müşterilerimizin dış mekan alanlarının her yönüyle tam da gönüllerindeki gibi tasarlanmasını sağlıyoruz. 

 

İzmir ve çevre illerde herkesin beğenisini toplayan yemyeşil alanlar oluşturuyoruz. Uzman ekibimiz bir aile gibidir; her biri eşsiz yetenekleriyle harika işler çıkarır. Evlerden iş yerlerine kadar her projeye sevgi ve itinayla yaklaşıyoruz.

MEDİHA ÇAĞLI

Peyzaj Yüksek Mimarı Mediha Çağlı, lisans eğitimini Ankara Üniversitesi Fen Bilimleri Enstütüsü Peyzaj Mimarlığı Ana Bilim Dalı, Yüksek lisans eğitimini ise Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Ana Bilim Dalı’nda tamamlamıştır.

 

Öğrencilik yıllarından itibaren çok sayıda proje ve uygulamada yer alarak mesleki yeterliliğini kanıtlamış ve sektörün ileri gelenlerinden olmayı başarmıştır.

 

On dört yıllık mesleki tecrübesiyle Miva Garden markasını yaratan Mediha Çağlı, uzman kadrosuyla hayalini kurduğunuz yaşam alanlarını sizlerle buluşturmaya devam etmektedir.

bottom of page